Опис:
Бактеріоло́гія — розділ мікробіології, що вивчає будову, життя і властивості бактерій.

БАКТЕРІЇ, широка група одноклітинних мікроорганізмів, які характеризуються відсутністю оточеного оболонкою клітинного ядра.
 

Фітопатогенними називаються бактерії, які викликають хвороби рослин. В даний час майже для кожного виду рослин відомий той чи інший бактеріоз. Фітопатогенні бактерії викликають всі відомі типи ураження рослин: плямистості, в'янення, гнилі, пухлини.

Бактеріози приносять великі збитки народному господарству, знижуючи врожай сільськогосподарських культур в результаті загибелі всієї рослини або його окремих частин. В'янення, гнилі та деякі інші типи поразок можуть бути причиною масової загибелі сходів і дорослих рослин на великих площах.

Фітопатогенні бактерії приносять шкоду не тільки під час вегетації, але і при зберіганні. Вони викликають гниль бульб картоплі, коренеплодів моркви, качанів капусти, псування зерна і т. п.

Мета карантинної бактеріологічної експертизи - виділення з рослинного матеріалу, що надходить з-за кордону, збудників бактеріальних хвороб рослин, карантинних, а також відсутніх в нашій країні.

Рослинний матеріал, зібраний при обстеженні посівів сільськогосподарських культур і посадок плодових і квітково-декоративних насаджень, для яких використовувалися імпортні насіння, і посадковий матеріал також надходять на бактеріологічну експертизу.