Бактеріальний вілт кукурудзи

Єдиним джерелом поширення збудника є насіння з внутрішньою і зовнішньою інфекцією. Комахи-переносники розповсюджують хворобу лише локально.

Основним господарем є цукрова кукурудза: зубоподібна, кремениста, попкорн. Різні види злакових бур’янів може бути переносниками бактерій без прояву ознак хвороби.
 

Захворювання починається з появи на нижніх листках повздовжньої штрихуватої плямистості. Плями спочатку світло-зелені, згодом жовтіють, розповсюджуються на жилках і утворюють смуги вздовж усього листка. Пізніше смуги переходять з листків на стебло. На плямах листків, стебел та на поперечних зрізах часто виступає ексудат у вигляді дрібних крапельок жовтого кольору.
 
Це характерна ознака хвороби.

З нижніх листків інфекція через судини поширюється на стебло та верхні листки. З поширенням хвороби на всі органи рослини у польових умовах вона набуває білястого забарвлення і передчасно викидає волоті. При сильному ураженні рослини гинуть на ранній стадії або стають карликовими і не плодоносять.

Бактеріальний вілт кукурудзи часто плутають з іншими листковими хворобами. Наприклад, бактеріоз листків Pseudomonas avenae, спричиняє смуги і плями, довгі, вузькі, з червоно-коричневими краями.
 
Листки при цьому легко розсипаються на частини, що пов’язано із загниванням верхівки стебла. За смугастого бактеріозу, Pseudomonas andropogonis, утворює довгі вузькі паралельні водянисті пошкодження, від оливково-зелених до жовтих. Верхні листки стають майже безбарвними.

Типовими ознаками хвороби є в’янення рослини внаслідок заповнення судин бактеріями та утворення жовтого бактеріального слизу на поперечному зрізі стебла.
Обговорення