Хвороба Пірса (Xylella fastidiosa Wells et al)

Головний хазяїн – виноград.

Мигдаль і люцерна - другорядні господарі бактерії, що уражує виноград з оброблюваних культурних рослин. У регіонах ЄОЗР, очевидно, виноград є головним господарем, хоча персик теж має значення.
 

На винограді найбільш характерний симптом первинної інфекції - опік листя. Спочатку відзначається раптове засихання частини зеленого листа, яка потім коричневою, а примикає до неї тканину листа темніє або червоніє.

Засихання листа поширюється, і лист зморщується і опадає, залишається тільки черешок. Заражені стебла часто виростають викривленими, плямистими, зелено-коричневими. У наступні роки хворі рослини розвиваються повільно й утворять хирляві хлоротичні пагони. Вони рідко виживають більше року або двох, незважаючи на деякі ознаки одужання.

Молоді рослини персика низькорослі, хирляві і утворюють крону зеленішою і густіше, ніж здорові дерева. Бічні гілки ростуть горизонтально або опускаються, тому крона дерева здається стислій і густий.
 
 
Листя і квіти з'являються рано, і листя залишаються на дереві довше, ніж у здорових дерев. Урожай плодів дещо зменшується, і плоди стають дрібніше, і через 3 – 5 років стають економічно невигідними.

Хвороба Пірса переноситься комахами, які розповсюджують інфекцію в місцях свого проживання. Переносники можуть бути також завезені в інші країни на рослинах або фруктах, на винограді або персику.

Бактерія може розповсюджуватися з рослинним матеріалом, але це не є головною небезпекою в Північній Америці, тому що такий матеріал не зберігає інфекцію досить довго.
 
Бактерія, очевидно, має природний обмежений ареал в Північний Америці, тому заражений рослинний матеріал несе в собі відносно невеликий ризик первинної інфекції та акліматизації збудника на новій території.
 
Ситуація в регіонах ЄОЗР зовсім інша, де ризику зараження піддаються великі площі чутливого до збудника винограду, і бактерія може легко інфікувати рослинний матеріал, навіть якщо в самій рослині вона довго не зберігається.

Схожі матеріали:

Бактеріальне в’янення винограду

Бактеріальне в’янення винограду
2170 Адміністратор 2018-10-03
Серед бактеріальних хвороб найбільшу небезпеку для європейских сортів винограду та продуктивності маточни ...

Посівні якості насіння

Посівні якості насіння
2005 Робота С.Г. 2018-10-03
Насіння повинно належати до високоврожайного сорту, воно повинно бути доброякісним - тобто крупним, чистим, н ...
Обговорення